Perdirbimas

Sprendimai

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!

Lydyto sūrio gamybos linija

Lydyto sūrio gamybos linija skirta sūrio gamybai, gaminio paruošimui bei jo supakavimui, naudojant vieną iš lydyto sūrio pakavimo įrenginių – ARU/AR6U. Kiekvienas elementas atlieka numatytas funkcijas ir dirba kaip vientisa sistema.

Pagrindinės funkcijos

  • UCM serijos katilai skirti lydyto sūrio gamybai, tačiau gali lengvai atlikti visas užduotis, susijusias ir su sviesto, kūdikių maisto, majonezo, kečupo ar kitų padažų gamyba.
  • Balansinė talpa naudojama subalansuoti UCM pagaminamo produkto kiekiui, palaikyti reikiamą pakavimui bei technologiniam procesui gaminio temperatūrą, tekstūrą. Talpos apimtis gali būti nuo 300l iki 2000l. Su UCM-60 rekomenduojama naudoti 500l, UCM-170 – 1000l talpos gaminį.
  • Balansinė talpa turi elektrinį variklį (1,5kW 30 aps/min), skirtą nuolatiniam produkto maišymui, garas ar šaltas vanduo gali būti tiekiami į talpos vidines sieneles nustatytos temperatūros palaikymui.
  • ARU serijos įrenginiai (ARU, AR6U), skirti fasuoti lydytą sūrį į aliuminio foliją, su arba be juostelės, taip pat kartonuoti lydyto sūrio pakelius. Kompaktiškas dizainas, našumas, ilgaamžiškumas ir lengva techninė priežiūra yra išskirtiniai šios įrangos bruožai.
SUSISIEKITE su mumis dabar ir gaukite tinkamiausią jums pasiūlymą!

Kasdieninio naudojimo privalumai

Didelės pritaikymo galimybės

Kiekvienas gaminys, kurio ruošimui reikalingas maišymas, smulkinimas, virimas, vėsinimas, vakuumas ar slėgis, gali būti paruošiamas UCM katilo pagalba.

Subalansuotos gamybos apimtys

Balansinėje talpoje galima patalpinti keleto UCM katilo gamybos ciklų metu pagamintą produkciją ir palaikyti reikiamas gaminio savybes.

Lengva palaikyti gaminio parametrus

Balansinės talpos pagalba nesudėtinga palaikyti produkto reikiamą temperatūrą, tekstūrą, reikiamą gaminio supakavimui.

Trumpas gamybos ciklo laikas

Priklausomai nuo recepto ir kiekio, su UCM-60 gaminys paruošiamas per 4-6 minutes, UCM170- 8-12 minučių.

Lankstumas

Balansinė talpa gali būti pagaminama jūsų pageidaujamos talpos nuo 300l iki 1000l.

Susijusi įranga

Scroll to Top

Gaukite pasiūlymą

Prašome užpildyti užklausos formą.