Apie mus

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!
Fasa- packacking technology more than 60 years

AB „Fasa“

Maisto perdirbimo mašinos ir įrengimai - gamyba. Metalų apdirbimas.
Akcinėje bendovėje FASA gaminami įrenginiai, skirti pieno produktų dozavimui ir pakavimui. Įmonė, dirbanti nuo 1959 metų (daugiau nei 60 metų), sukaupė didelę patirtį pakavimo sektoriuje ir yra gerai žinoma pieno pramonėje visame pasaulyje.
Mes tobulėjame kiekvieną dieną, keičiamės, stengiamės būti modernūs, įsiklausome į klientų poreikius bei pastebėjimus. Šiandien su pasididžiavimu galime sakyti, kad apie 99 % mūsų produkcijos yra eksportojama. Pardavėme į daugiau nei 70 užsienio šalių Europoje, Afrikoje, Centrinėje Azijoje, Vidurio ir Tolimuosiuose Rytuose, Pietų Amerikoje, Australijoje.
Fasos pakavimo įrengimai yra skirti sviestui, margarinui, lydytam sūriui, jogurtui, ledams vaflių sausainiuose, varškei. Per 60 gyvavimo metų situacija rinkoje pasikeitė, todėl šiuo metu įrenginius gaminame pagal kiekvieno kliento poreikius.
Siūlome patikimą pakavimo įrangą mažoms ir vidutinio dydžio pieninėms. Mūsų įmonė gamina aukštos kokybės pakavimo įrangą, kuri atitinka CE reikalavimus. Mes rūpinamės klientais bei parduota įranga: pagamintą įrangą išbandome su produktu gamykloje, atvykę technikai suderina įrangą pas klientą gamyboje, suteikiame garantiją, konsultuojame, gaminame atsargines detales. Mūsų įrangos kokybę lemia naudojama moderni įranga bei įrankiai, tinkamai sureguliuoti procesai ir kvalifikuoti darbuotojai. Fasa įrenginiai pilnai gaminame Fasoje – nuo metalo pjovimo, apdirbimo iki surinkimo.
Fasoje dirba daugiau nei 120 darbuotojų ir daugiau nei 30 distributorių visame pasaulyje. Didžiuojamės lojalia atsakinga Fasos komanda ir brangiais klientais.

6

Žemynai

60

metai patirties

75

aptarnaujamų šalių

16

skirtingų produktų

1500

klientų visame pasaulyje

integruotų sprendimų

Mūsų misija

Kurti santykius su klientais ir pristatyti patikimą, aukštos kokybės, inovatyvų maisto pakavimo įrengimą.
Klientų poreikių išpildymas visuomet yra svarbiausias. Patys naudojame modernią įrangą ir nuolat ją atnaujiname, kad gaminami pakavimo įrenginiai atitiktų klientų norus ir lūkesčius. Mūsų vadybininkai kuria draugiškus santykius su esamais ir būsimais klientais. Esame visuomet pasiruošę padėti klientams, todėl nuolat bendraujame su jais ir po įrenginio pardavimo. Mes siekiame, kad klientai įsigytų ne tik aukštos kokybės maisto pakavimo įrangą, bet ir jaustųsi laukiami mūsų įmonėje, pasitikėtų FASA.

Kodėl rinktis mus

AB „Fasa“ įkurta 1959 metais, veikia jau daugiau nei 60 metų, įmone pasitiki virš 1500 klientų visame pasaulyje, todėl drąsiai galime sakyti, kad verta rinktis FASĄ, nes:

Scroll to Top