Apie mus

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!

Fasa

Maisto perdirbimo mašinos ir įrenginiai - gamyba. Metalų apdirbimas.
Akcinėje bendovėje FASA gaminami įrenginiai, skirti pieno produktų dozavimui ir pakavimui. Įmonė, dirbanti nuo 1959 metų (daugiau nei 60 metų), sukaupė didelę patirtį pakavimo sektoriuje ir yra gerai žinoma pieno pramonėje visame pasaulyje.

Mes tobulėjame kiekvieną dieną, keičiamės, stengiamės būti modernūs, įsiklausome į klientų poreikius bei pastebėjimus. Šiandien su pasididžiavimu galime sakyti, kad apie 99 % mūsų produkcijos yra eksportojama. Pardavėme į daugiau nei 90 užsienio šalis Europoje, Afrikoje, Centrinėje Azijoje, Vidurio ir Tolimuosiuose Rytuose, Pietų Amerikoje, Australijoje.

Fasos pakavimo įrenginiai yra skirti sviestui, margarinui, lydytam sūriui, jogurtui, sumuštinio tipo ledams vafliuose, varškei. Per 60 gyvavimo metų situacija rinkoje pasikeitė, todėl šiuo metu įrenginius gaminame pagal kiekvieno kliento poreikius.

Siūlome patikimą pakavimo įrangą mažoms ir vidutinio dydžio pieninėms. Mūsų įmonė gamina aukštos kokybės pakavimo įrangą, kuri atitinka CE reikalavimus. Mes rūpinamės klientais bei parduota įranga: pagamintą įrangą išbandome su produktu gamykloje, atvykę technikai suderina įrangą pas klientą gamyboje, suteikiame garantiją, konsultuojame, gaminame atsargines detales. Mūsų įrangos kokybę lemia naudojama moderni įranga bei įrankiai, tinkamai sureguliuoti procesai ir kvalifikuoti darbuotojai. Fasa įrenginiai pilnai gaminami Fasoje – nuo metalo pjovimo, apdirbimo iki surinkimo.

Fasoje dirba daugiau nei 130 darbuotojų ir daugiau nei 30 distributorių visame pasaulyje. Didžiuojamės lojalia atsakinga Fasos komanda ir brangiais klientais.

6

Žemynai

62

metai patirties

90

aptarnaujamų šalių

16

skirtingų produktų

1500

klientų visame pasaulyje

integruotų sprendimų

Mūsų misija

Kurti santykius su klientais ir pristatyti patikimą, aukštos kokybės, inovatyvų maisto pakavimo įrengimą.
Klientų poreikių išpildymas visuomet yra svarbiausias. Patys naudojame modernią įrangą ir nuolat ją atnaujiname, kad gaminami pakavimo įrenginiai atitiktų klientų norus ir lūkesčius. Mūsų vadybininkai kuria draugiškus santykius su esamais ir būsimais klientais. Esame visuomet pasiruošę padėti klientams, todėl nuolat bendraujame su jais ir po įrenginio pardavimo. Mes siekiame, kad klientai įsigytų ne tik aukštos kokybės maisto pakavimo įrangą, bet ir jaustųsi laukiami mūsų įmonėje, pasitikėtų FASA.

Kodėl rinktis mus

Scroll to Top